Blog

wiedza specjalistów
Ekologia w etykietowaniu
Ekologia

Jak zredukować koszty, zachowując wysoką jakość, używając etykiet ekologicznych?

Opisujemy, jak etykiety pocienione (ekologiczne) obniżają koszty zakupów oraz wpływ organizacji na środowisko. Z tego artykułu dowiesz się: W obliczu rosnącego znaczenia zrównoważonego rozwoju i inicjatyw ESG (Environmental, Social, Governance), wiele firm produkcyjnych i logistycznych . . .
Wydajność w przemyśle spożywczym a etykiety
Etykiety

4 przyczyny zwiększonych kosztów i spadków efektywności w przemyśle spożywczym, spowodowanych przez nieodpowiednie etykiety.

W tym artykule przedstawiamy 4 obszary związane z etykietami, które wpływają na zwiększone koszty i spadek efektywności produkcji. Poniżej znajdziesz: W firmach produkcyjnych koszty produkcji i zaopatrzenia stanowią istotną składową w całej strukturze kosztów i . . .
Jak wybrać dobrego producenta etykiet
Etykiety

Kluczowe elementy, na które należy zwrócić uwagę, wybierając producenta etykiet.

Produkcja etykiet, zarówno dla branży przemysłowej, jak i logistycznej w 2023 roku, charakteryzuje się przede wszystkim stałym spadkiem cen surowców w porównaniu do wzrostów z poprzednich lat. To przekłada się na bardziej atrakcyjne ceny samych . . .
Czym jest ESG
Ekologia

Etykiety ekologiczne jako element polityki ESG w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Czym jest ESG (Environmental, Social and Governance)? ESG to całość czynników, które firma może wpisać w swoje działania, uwzględniających zarówno aspekty społeczne, środowiskowe, jak i kwestie związane z efektywnym zarządzaniem (w tym aspekty związane z . . .
Nadruk na etykiecie logistycznej
Etykiety

Jakie etykiety logistyczne wybrać, by usprawnić transport i magazynowanie produktów?

Etykiety mają niebagatelny wpływ na Twoje działania logistyczne. Mogą sprawić, że Twój proces logistyczny będzie efektywnym i sprawnie działającym mechanizmem. Ale mogą też zamienić go w chaotyczną serię błędów i frustrujących opóźnień. Ten artykuł pokaże . . .
Huta szkła
Case study

Ponad 10-krotna oszczędność uzyskana dla lidera branży przemysłu hutniczego, produkującego wyroby szklane

Z poniższego case study dowiesz się, jak odpowiedni dobór kalki przyczynił się do obniżenia kosztów o 10-krotność w porównaniu do zakupu nowej drukarki. Opis Klienta Firma, której pomogliśmy to jedna z największych hut szkła w . . .