O nas

20- letnie doświadczenie w produkcji etykiet

Jeśli szukasz nowoczesnych i ciekawych rozwiązań związanych z zastosowaniem etykiet samoprzylepnych oraz sposobu na przejrzyste i profesjonalne oznakowanie produktów i opakowań podczas produkcji, magazynowania i transportu to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Firma Beta-Point działa od 2009 roku. Fundament firmy stanowi pasja jej właścicieli oraz ich 20- letnie doświadczenie w produkcji etykiet. Nasz zespół wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych w Twoją obsługę pracowników dba o każde zamówienie od momentu jego złożenia do samego końca. Dzięki temu masz gwarancję, że zawsze otrzymasz od nas trwałe i mocne etykiety samoprzylepne oraz niezawodne drukarki etykiet.

W Beta-Point dobierzemy dla Ciebie materiały dostosowane do specyfiki Twojej działalności! Współpracujemy z firmami z branży motoryzacyjnej, energetycznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej oraz wielu innych. Dołącz do grona naszych Klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

sprawdź nasze rozwiązania

Nasze rozwiązania oferujemy na terenie całego kraju. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i wielkimi przedsiębiorstwami, które posiadają wiele oddziałów na terenie całego kraju. Dzięki doskonałemu przepływowi informacji i wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze różnego rodzaju kontrahentów nawiązaliśmy i utrzymujemy stałe relacje handlowo-doradcze z wieloma znanymi firmami – zarówno małymi, jak i dużymi.

skontaktuj się z nami

Dajemy Ci pewność, że Twoja produkcja będzie odbywała się bez przestojów

Gwarantujemy, że dostarczysz swoje towary na czas

Zapewniamy nowoczesne i przejrzyste rozwiązania, dzięki którym oznaczysz Twoje produkty

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz konsultacji w sprawie swojego projektu? Jak możemy pomóc Twojej firmie? Zadzwoń lub napisz do nas.