Druk usługowy etykiet

Współczesne przedsiębiorstwa stawiają na pełną optymalizację czasu pracy.

Druk usługowy jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw, które szukają chcą zaoszczędzić czas i efektywnie wykorzystać czas swoich zespołów/ pracowników na ważne prace oszczędności w produkcji etykiet. Dzięki temu możesz generować zyski w firmie, jednocześnie kontrolując rozwijające się jej obszary.


Twoja firma ma jasno wyznaczone plany produkcyjne, a Ty jesteś odpowiedzialny za redukcję kosztów? Zadbamy o stałą, dobrą jakość wydruku na etykietach i zaoszczędzimy Twój czas. Korzystając z drukarni etykiet, masz pewność, że drukarka oraz etykiety są odpowiednio dobrane do specyficznych potrzeb Twojego produktu, kody kreskowe i QR będą czytelne, a całe zamówienie zostanie dostarczone na czas. Zastosowanie etykiet z numeracją to także dobry sposób na to, by mieć pełną kontrolę nad wszystkimi produktami, które wyjeżdżają z zakładu produkcyjnego.

1

Co to są etykiety ze zmiennymi danymi?

Dobrze zaprojektowana etykieta to proces, który trzeba zaplanować tak, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Etykiety ze zmiennymi danymi różnią się od standardowego projektu głównie pojedynczymi elementami takimi jak numeracja, kod QR lub inny nadruk. Limitowane serie produktów, zmienne kody kreskowe, firmowa kolorystyka to tylko niektóre z elementów, które można zastosować przy tworzeniu indywidualnych projektów etykiet. Aby zminimalizować ryzyko błędów na etykiecie i ograniczyć firmowe wydatki związane z przygotowaniem oddzielnych matryc polimerowych dla każdej wersji, warto zapoznać się z możliwościami doświadczonej drukarni. Korzystanie z profesjonalnego druku usługowego etykiet gwarantuje, odpowiednio opisane w pliku elementy zmienne. Dzięki temu oprogramowanie do obsługi danych prawidłowo pobiera informację do generacji kodów dla kolejnych wersji etykiet. Takie rozwiązanie w pełni minimalizuje ryzyko źle dobranego projektu i obciętego lub rozmazanego tekstu. W ten sposób łatwiej jest zlecić zmianę numeracji, czcionki, czy koloru, a konserwacja drukarki jest naszą odpowiedzialnością, a nie Twoim problemem. Korzyści klienta to: zlecając nadruk zmiennych kodów kreskowych lub kodów QR zwieksza żywotność swoich drukarek, w szczególności głowic drukarek, które są kosztowne czyli ma redukcją kosztów. Tym samym zwieksza żywotność swoich drukarek. Kolejna korzyść: oszczędność czasu na:  1. Czasie projektowania etykiet . 2. Czas konfekcjonowania i odbioru wydrukowanych etykiet.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI