Naprawa drukarek etykiet

zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

Funkcją drukarek przemysłowych do zadruku etykiet jest wyprodukowanie ich w dużej ilości w krótkim czasie. Wydajność oraz możliwości drukarki są istotne, a szybkie usuwanie usterek jest gwarancją braku przestojów w produkcji.

Profesjonalna naprawa drukarek przemysłowych minimalizuje ryzyko pojawiania się problemów technicznych związanych z m.in. niewłaściwym użytkowaniem.

Korzystanie z pomocy specjalistów zarówno w kwestii naprawy czy też usług serwisowych, to najlepsze rozwiązanie mające na celu wyeliminowanie przestojów produkcyjnych związanych z awarią sprzętu. W związku z tym, należy regularnie wymieniać materiały eksploatacyjne, jak i korzystać ze znakowania poszczególnych części drukarki, gdyż jedynie pełna kontrola daje szansę na szybką diagnozę problemu oraz bezzwłoczną wysyłkę określonego elementu.

98%

problemów z drukarką
rozwiązaliśmy przez telefon

100%

odpowiedzi na pytania Klientów
w ciągu 2 godzin

243

firmy wyszkolone z obsługi
nowo kupionych drukarek

20

lat doświadczenia
w produkcji etykiet

Czy naprawa drukarek
przemysłowych jest opłacalna?

Wielu naszych Klientów, którzy korzystają z drukarek przemysłowych, zastanawia się nad tym, czy naprawa tych urządzeń jest opłacalna. Okazuje się, że jeśli dane przedsiębiorstwo płaci kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych za najlepszą drukarkę, tak w późniejszym czasie pojawiają się obawy dotyczące wysokich kosztów ewentualnej naprawy. Na szczęście, w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. W wielu przypadkach koszty naprawy nie przekraczają kilkuset złotych.

Wiele zależy od tego, jakiej dokładnie naprawy wymaga dana drukarka przemysłowa. Jeśli np. okaże się, że jest uszkodzony lub zerwany pasek napędowy drukarki, koszt usługi będzie niższy, niż w sytuacji, w której niezbędna jest wymiana głowicy termicznej. Jednak nasi Klienci nie muszą analizować źródła występowania problemu i kosztów usunięcia usterki, ponieważ zanim specjaliści przystąpią do naprawy, nasi Klienci otrzymują niezobowiązującą wycenę usługi.

 

Jakie drukarki przemysłowe naprawiamy?

Od ponad 20 lat szkolimy się z obsługi drukarek przemysłowych takich jak: CAB, Zebra, TSC, Intermec, SATO oraz Datamax. Wiemy doskonale, że w sytuacji gdy produkcja zostanie wstrzymana z powodu usterki, nie ma czasu na zapoznawanie się z instrukcją.

 

Dostępność i doświadczenie

Zdajemy sobie sprawę jak trudno dobrać odpowiednie oraz oryginalne elementy zamienne do drukarek takich jak Zebra, SATO i CAB. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy zadbają o to, aby w jak najkrótszym czasie naprawić awarię

1

Naprawa drukarek przemysłowych

naprawiamy nowe i starsze drukarki

Skupiamy się na sprawnej naprawie drukarek, dbamy także o dobór oryginalnych części najlepszej jakości. Nasze rozwiązania obejmują usługi, które zapewniają bezawaryjność urządzeń.

  • Naprawa i wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Naprawa i wymiana elementów metalowych
  • Pełny serwis drukarek przemysłowych
sprawdź serwis drukarek

Dowiedz się więcej na temat usługi naprawy drukarek!

Porozmawiaj z doradcą Beta-Point.

skontaktuj się z nami

Profesjonalna naprawa drukarek przemysłowych

korzyści dla Twojej firmy

Usługa dopasowana
do potrzeb biznesu
Naprawa urządzeń w firmie
Klienta lub w naszym serwisie
Szkolenia dla pracowników
z użytkowania i ustawienia
drukarek w siedzibie Klienta
Pogotowie techniczne
dostępne od ręki w postaci
indywidualnego doradcy

Zapewniamy także

Instalację drukarek
i oprogramowania
Konfigurację
i przegląd drukarki etykiet
Konserwację sprzętu i wymianę
zużytych komponentów
Jednorazową lub stałą
opieką serwisową

Dowiedz się więcej o naprawie drukarek w Beta-Point!

Skorzystaj z konsultacji z naszym doradcą

skontaktuj się z nami

Proces zamówienia usługi naprawy urządzeń

drukarki przemysłowe

Zadzwoń lub napisz

Potrzebujesz pomocy w naprawie drukarki przemysłowej?
Gwarantujemy szybkie, telefoniczne wsparcie techniczne! Nasi specjaliści dobiorą adekwatne części do określonego modelu drukarki etykiet. Rozwiążemy problem telefonicznie albo zamówimy usługę naprawy w wyznaczone miejsce.

Najlepsze rozwiązania,
z których warto skorzystać

Chcesz, aby drukarka przemysłowa działała długo oraz wydajnie i potrzebujesz porady w serwisowaniu? Musisz skonfigurować urządzenie, a może oczekujesz tylko jednorazowej naprawy? Porozmawiaj o swoich oczekiwaniach z naszym doradcą, a na pewno poznasz odpowiednie rozwiązanie.

Szybka diagnostyka
i rozwiązanie problemu

Wyślij drukarkę etykiet do naszej siedziby w Bydgoszczy. Zdiagnozujemy problem oraz zoptymalizujemy zaistniałe koszty naprawy. Oferujemy wyłącznie oryginalne części wysokiej jakości, które są najtrwalsze w eksploatacji. Jeżeli preferujesz, aby nasz specjalista przyjechał do Twojej firmy, wystarczy, że przedstawisz swoje oczekiwania telefonicznie lub mailowo. Świadczymy usługi napraw drukarek przemysłowych na terenie Polski.

Porozmawiaj
z konsultantem o pakietach

Zdarza się, że samodzielne poszukiwanie przyczyn awarii jest czasochłonne. Zależy Ci na szybkiej pomocy technicznej albo chcesz, żeby nasz specjalista przyjechał do siedziby Twojej firmy? Potrzebujesz jednorazowej naprawy, a może stałej opieki technicznej wysokiej jakości? Porozmawiaj z naszym konsultantem jak skorzystać z pakietów oraz szkoleń i przekonaj się jak możesz zaoszczędzić czas i pieniądze! Skorzystaj z naszej elastycznej oferty dostosowanej do oczekiwań Twojej firmy.

Jak wspieramy naszych Klientów w trudnych sytuacjach?

historie naszych współprac

Wiemy doskonale, że z pozoru błahe rzeczy mogą zatrzymać proces produkcji. Rozumiemy jak bardzo dla naszych Klientów liczy się niezawodność, czyli szybka reakcja, trafna diagnoza i w ostateczności sprawny sprzęt.

Klient zgłosił, że drukarka przemysłowa słabo drukuje etykiety – czcionki oraz kody kreskowe są poprzerywane. W trakcie rozmowy telefonicznej poprosiliśmy, żeby Klient zmienił temperaturę druku na wyższą, dzięki temu wydruki stały się ciemniejsze, ale nadal poprzerywane. Następnie zasugerowaliśmy wyczyszczenie głowicy, co w efekcie trochę poprawiło jakość, ale druki nadal pozostawały przerywane. Udaliśmy się zatem do Klienta, żeby sprawdzić w jakim stanie jest głowica. Na miejscu okazało się, że była zabrudzona przypalonymi kawałkami taśmy TTR. Na początku użytkowania Klient ustawił zbyt wysoką temperaturę druku, co spowodowało roztopienie taśmy. Głowica wymagała dokładnego wyczyszczenia i niestety miejscami była już delikatnie uszkodzona. Byliśmy jednak przygotowani na taką ewentualność i zabraliśmy ze sobą zapasową część. Przeszkoliliśmy także naszego Klienta z zakresu dostosowywania temperatur w zależności od rodzajów taśmy termotransferowej, aby drukarka przemysłowa, z której korzysta przedsiębiorstwo działała prawidłowo.

Klient zgłosił nam problem z pustymi etykietami. Z nieznanego powodu drukarka nie widziała etykiet i zamiast drukować etykietę z odpowiednią czcionką, produkowała wyłącznie niezadrukowane elementy. Klient sprawdził ustawienia druku zgodnie z instrukcją, ale wszystko okazało się być skonfigurowane prawidłowo. Wtedy pomyśleliśmy, że problem może tkwić w czujniku etykiet. Bingo! W momencie kiedy poprosiliśmy Klienta aby sprawdził, czy czujnik etykiet jest czysty, okazało się, że jest on zaklejony i zakurzony. W konsekwencji spowodowało to problem z zadrukiem oraz spowolniło cały proces produkcyjny. Po wyczyszczeniu czujnika drukarka przemysłowa zaczęła działać prawidłowo. Co nas najbardziej ucieszyło w tej sytuacji to fakt, że Klient otrzymał błyskawiczną pomoc przez telefon!

Klient skontaktował się z nami telefonicznie i poinformował, że ma duży problem, gdyż jego drukarka przemysłowa drukuje co drugą etykietę. Po analizie problemu okazało się, że Klient drukował zamiennie na etykietach foliowych i papierowych, a każdy z tych rodzajów zadruków potrzebuje innej kalibracji. Poinstruowaliśmy przez telefon w jaki sposób skalibrować drukarkę, aby dostosować ją również do zadruku na etykietach foliowych. Klient teraz już wie, że problem może pojawiać się zawsze wtedy, kiedy będzie używał różnych etykiet.

Twoja drukarka przemysłowa nie działa poprawnie? Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z doradcą Beta-Point

skontaktuj się z nami