Etykiety zabezpieczające

Etykiety zabezpieczające (etykiety plomby) doskonale zabezpieczą towar przed nieuprawnioną ingerencją. Jesteśmy Polskim producentem etykiet do zabezpieczenia elektroniki i innych wartościowych produktów.

Opis produktu

Etykiety plombowe najczęściej używa się w takich branżach jak medycyna, motoryzacja czy produkcja urządzeń elektronicznych. Zaletą etykiet zabezpieczających jest nie tylko ich trudne usunięcie ale również powielenie.

Etykiety plombowe, przy próbie ich zerwania, zmieniają wygląd i właściwości: rozwarstwiają się, kruszą, rozciągają lub urywają. Jest to więc idealny sposób na zabezpieczenie produktu lub samego jego opakowania przed niepowołanymi osobami.

Etykiety zabezpieczające

Rodzaje

ETYKIETY VOID

z foli poliestrowych i polietylenowych (dostępne kolory: biały, srebrny matowy, srebrnych z połyskiem, filetowy) Przy próbie ich zerwania na produkcie i podłożu powstaje napis VOID lub szachownica. W zależności od rodzaju mogą być używane na płaskie bądź zakrzywione powierzchnie. etykiety

ETYKIETY KRUSZĄCE

(łatwo niszczalne) wykonane z białej matowej foli PE lib PVC.
Przy próbie odklejenie kruszą się. Nie można odkleić całej etykiety.

ETYKIETY ROZWARSTWIAJĄCE SIĘ

wykonane z białej foli, przy próbie zerwania etykieta rozwarstwia się czyli możemy zerwać tylko kawałek wierzchniej warstwy, nie mam możliwości usunięcia etykiety w całości

ETYKIETY ROZCIĄGLIWE

wykonane z winylu przy próbie zerwania etykieta urywa się lub rozciąga, przy próbie ponownego naklejenia kształt etykiety jest zdeformowany.

ETYKIETY rwące się (pękające)

wykonane na dowolnym surowcu, etykiety takie posiadają nacięcia i mikroperforacje przy próbie zerwanie pękają.
Używane przez nas folie do produkcji etykiet posiadają certyfikaty UL, CSA, RoHs i pochodzą od renomowanych producentów.

Najlepsza ochrona

Etykiety zabezpieczające stosowane są do zabezpieczeń opakowań podczas przekazywania poufnych informacji lub jako banderole potwierdzające oryginalne pochodzenie produktów np. laptopa, czy oprogramowania.

To najlepszy sposób na zabezpieczenie towarów o wysokiej wartości przed uszkodzeniem. Etykiety wykorzystywane są w serwisach jako ochrona przed otwarciem opakowania.  Etykiety zabezpieczające powinny być odporne na działanie wody.

Uzyskaj wycenę

Abyśmy mogli dokładnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby

Wybierz temat rozmowy

Szukasz nowego dostawcy lub robisz rozpoznanie cenowe rynku? Potrzebujesz uzyskać szybką wycenę?

Wyślij nam specyfikację etykiet, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę cenową. Aby dochować procesu wyceny, potrzebujemy wiedzieć:

 • Jakie są rozmiary etykiet, których szukasz.
 • Jeżeli znasz, podaj rodzaj etykiet, który Cię interesuje lub opis, na co będą przyklejane etykiety. Jeżeli nie podasz rodzaju, nasz doradca oddzwoni i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
 • Podaj ilość etykiet na rolce.
 • Podaj ilości rolek.

Do 24 godzin otrzymasz konkretną propozycję z podanymi wymiarami etykiet, rodzajem materiału i kleju, ilością na rolce oraz cenami przy różnych nakładach.

Proces wyceny może zająć dłużej niż 24h w przypadku braku niezbędnych informacji, dużego poziomu skomplikowania zapytania lub dużej ilości pozycji do wyceny.

  Ta strona jest zabezpieczona reCAPTCHA od Google, zgodnie z polityką google i warunkami usługi.

  Masz problem z jakością etykiety? Etykiety odklejają się lub nadruki są niewyraźne? Nie jesteś zadowolony ze standardów obsługi obecnego dostawcy?

  Wyślij do nas wiadomość.

  Oddzwonimy w ciągu 30 minut - 1 godziny. Nasz doradca przeprowadzi z Tobą pogłębiony wywiad, aby zrozumieć przyczynę problemu i zaproponować wstępne rozwiązanie.

  Abyś miał 100% pewności jakości zaproponowanego rozwiązania, wykonamy partie próbne.

   Wprowadzasz nowy produkt na rynek lub szukasz alternatywnych rozwiązań do obecnie stosowanego produktu?

   Wyślij do nas wiadomość.

   Oddzwonimy w ciągu 30 minut - 1 godziny. Nasz doradca przeprowadzi z Tobą pogłębiony wywiad, aby zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować odpowiedź.  Po rozmowie do 6h otrzymasz na maila propozycje rozwiązań dobranych dokładnie do Twojego produktu, uwzględniających:

   • dobór surowca etykiet i kleju do sposobu aplikacji etykiet,
   • możliwe wprowadzenie ekologicznych etykiet,
   • analizę warunków, w jakich etykiety są naklejane na produkty jednostkowe i opakowania zbiorcze,
   • weryfikację rodzaju podłoża, na jakie etykiety są aplikowane,
   • dostosowanie średnicy rolek etykiet do drukarek, jakich używa firma.

   W przypadku niestandardowych materiałów czas wyceny może się wydłużyć.

   Abyś miał 100% pewności jakości i szybkości wdrożenia, wykonujemy partie próbne.