Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania do etykietowania – zawsze na czas dzięki bezbłędnej obsłudze Klienta

Zapewniamy rozwiązania optymalizujące procesy etykietowania u Klientów na całej Polsce.

O nas

Historia powstania

Poznaj naszą historię

Od samego początku istnienia Beta-Point, Beata i Piotr założyli sobie główny cel — nieustanny rozwój firmy.

Kluczem do sukcesu miała być specjalizacja i klarowny podział zadań.

2009

Pierwsze kroki

Nazwa Beta-Point została zaproponowana przez Beatę, gdzie jak łatwo się domyślić, jej pierwszy człon odnosi się do imienia. Drugi natomiast nawiązuje do miejsca, w którym Klient będzie obsługiwany kompleksowo. Podobnie jak kropka wieńczy zdanie, tak i w Beta-Point Klient miał uzyskać wszechstronne i eksperckie wsparcie, aby mógł oznakować swoje wyroby.

Piotr, jako wizjoner, tworzył scenariusze rozwoju, a Beata skupiała się na doskonaleniu procesów. Od samego początku istnienia firmy obsługa Klienta była priorytetem. Najważniejsze było spełnianie oczekiwań każdego Klienta. System obsługi został opracowany tak, aby Klienci otrzymywali potwierdzenie zamówienia w przeciągu 24h. Doskonałość procesowa była fundamentem DNA firmy od zawsze.

2010 – 2022

Nieustanny rozwój

W pierwszych latach firma zajmowała się głównie produkcją etykiet logistycznych oraz doradztwem w doborze surowców. Portfel Klientów zaczął rosnąć, głównie w oparciu o współpracę z firmami produkcyjnymi z branży: spożywczej, logistyki kontraktowej, automotive, budowlanej oraz chemii gospodarczej.

Po roku działalności Beta-Point obsługiwała już 83 Klientów. Następne lata przyniosły kolejne etapy rozwoju.

W 2012 powstał dział handlowy, cztery lata później dział zakupów, a następnie sekcja kontroli jakości. Rósł także nasz zakład produkcyjny – ze 100 m.kw w 2010r. do 718 m.kw. obecnie.

2023

Beta-Point dziś

Obecnie w Beta-Point zatrudnionych jest ponad 20 osób. Nie przestajemy się rozwijać, inwestując m.in. w park technologiczny, rozwój działu sprzedaży oraz kompetencje Zespołu. Nieustannie podnosimy standardy pracy w zakresie obsługi Klienta, produkcji, jakości oraz rozwoju nowych produktów.

Beta-Point to synonim dbałości o każdy element zamówienia – od momentu jego złożenia, aż po dostawę do Zamawiającego. Dzięki temu Klienci mają gwarancję, że zawsze otrzymają produkty w najlepszej jakości w ustalonym terminie.

Współpracujemy także z Klientami zagranicznymi z m.in.: Szwecji, Francji, Niemiec, Czech, Węgier.

Nasze wartości

Misja i wizja jaka nam przyświeca

Misja

Dostarczamy najwyższej jakości etykiety – zawsze na czas dzięki bezbłędnej obsłudze Klienta. Istniejemy, aby zapewniać terminowe dostawy i realizację zamówień dla naszych Klientów oraz ich kontrahentów.

Wizja

Chcemy być aktywnym partnerem wyznaczającym trendy w produkcji etykiet ekologicznych oraz usprawniać procesy biznesowe w firmach Klientów. Rozwiązania te przekładają się na oszczędność czasu, zwiększenie produktywności oraz wzmocnienie pozytywnego oddziaływania na środowisko naturalne.

Nasze wartości

Poznaj nasze wartości

Transparentność

 • Precyzyjnie analizujemy potrzeby i  wymagania Klienta są w oparciu o szczegółowy briefing.
 • Tworzymy wyceny na podstawie aktualnie wykorzystywanych surowców.
 • Rekomendujemy rozwiązania bazujące na naszym eksperckim know-how, które sprawdzają się w warunkach i technologii Klienta.
 • Prowadzimy bieżącą komunikację dotyczącą realizacji zamówień.

Nieustanne doskonalenie i rozwój

 • Generujemy szereg bieżących usprawnień w toku oddolnych obserwacji Zespołu.
 • Wykorzystujemy wizyty u Klientów, spotkania z dostawcami i każdą inną sposobność, aby podglądać i uczyć się nowych rozwiązań produktowych.

Wysokie standardy pracy

 • Pracujemy według standardów ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.
 • Posiadamy wewnętrzne procesy realizacji opracowane w LEAN management.
 • Wdrożyliśmy Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania – zobacz
betapoint-team

Nasze zespół

Poznaj osoby odpowiedzialne za rozwój naszej firmy

Beata Hoffmann-Pohnke

Beata Hoffmann-Pohnke

Dyrektor Generalny

Piotr Pohnke

Piotr Pohnke

Dyrektor Zarządzający

Opinie

naszych klientów

Zespół Beta-Point to prawdziwi specjaliści znający się na branży, w której działają. Jakość oferowanych produktów jest na wysokim poziomie. Doradcy Beta-Point z łatwością proponują nowe, trafne rozwiązania. Ciągły kontakt z dostawcą i wnikliwość w badaniu naszych potrzeb gwarantują bezproblemową i sprawną kooperację.

Damian Zakrzewski
Koordynator Gospodarki Magazynowej | Oponeo.pl

Beta-Point terminowo wywiązuje się z realizacji zleceń, a dostarczany towar zawsze spełnia nasze wymagania. Firma dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Handlowcy zawsze sprawnie odpowiadają na zapytania, a trudne tematy nigdy nie pozostają bez odpowiedzi. Dzięki temu produkty, które dostarczają, są idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Klementyna Szemioł
Koordynator ds. Kluczowego Klienta i Kontrolingu | Pol-Hun

Podstawą kontaktów z Beta-Point jest rzetelność i fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na nasze indywidualne potrzeby. Mamy pewność, że dostarczany towar, zawsze pojawi się w uzgodnionym terminie, a jego jakość jest niezmienna i zgodna ze standardami, których wymagamy. Beta-Point to partner cechujący się profesjonalizmem i doświadczeniem.

Maciej Małek
Purchasing Department Manager | Teekanne

Obsługa zapewniona nam przez firmę Beta-Point przebiega na wysokim poziomie zarówno od strony solidności drukowanych materiałów, jak również terminowości wykonania zamówień. Wysoko wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo i sprawną obsługę przebiegającą w przyjemnej atmosferze. Z pełną świadomością polecamy firmę Beta-Point jako rzetelnego i profesjonalnego producenta.

Adam Kujawa
Kierownik Działu Zakupów | Keeeper

Podejście do ekologii

Kluczową inicjatywą Beta-Point jest wdrażanie ekologicznych rozwiązań w zakresie etykietowania.

ekologiczne rozwiązania w etykietach

Jak producent etykiet, ekologię widzimy jako małe, systematyczne zmiany w kierunku zrównoważonego rozwoju. Budowanie nowego podejścia postrzegamy jako proces dążący do zamknięcia obiegu materiałów i surowców w duchu gospodarki cyrkularnej. Naszym Klientom doradzamy rozwiązania oparte na metodyce Redukcji, Recyklingu i Odnawialności.

Abyśmy mogli dokładnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby

Wybierz temat rozmowy

Szukasz nowego dostawcy lub robisz rozpoznanie cenowe rynku? Potrzebujesz uzyskać szybką wycenę?

Wyślij nam specyfikację etykiet, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę cenową. Aby dochować procesu wyceny, potrzebujemy wiedzieć:

 • Jakie są rozmiary etykiet, których szukasz.
 • Jeżeli znasz, podaj rodzaj etykiet, który Cię interesuje lub opis, na co będą przyklejane etykiety. Jeżeli nie podasz rodzaju, nasz doradca oddzwoni i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
 • Podaj ilość etykiet na rolce.
 • Podaj ilości rolek.

Do 24 godzin otrzymasz konkretną propozycję z podanymi wymiarami etykiet, rodzajem materiału i kleju, ilością na rolce oraz cenami przy różnych nakładach.

Proces wyceny może zająć dłużej niż 24h w przypadku braku niezbędnych informacji, dużego poziomu skomplikowania zapytania lub dużej ilości pozycji do wyceny.


  Ta strona jest zabezpieczona reCAPTCHA od Google, zgodnie z polityką google i warunkami usługi.

  Masz problem z jakością etykiety? Etykiety odklejają się lub nadruki są niewyraźne? Nie jesteś zadowolony ze standardów obsługi obecnego dostawcy?

  Wyślij do nas wiadomość.

  Oddzwonimy w ciągu 30 minut - 1 godziny. Nasz doradca przeprowadzi z Tobą pogłębiony wywiad, aby zrozumieć przyczynę problemu i zaproponować wstępne rozwiązanie.

  Abyś miał 100% pewności jakości zaproponowanego rozwiązania, wykonamy partie próbne.


   Wprowadzasz nowy produkt na rynek lub szukasz alternatywnych rozwiązań do obecnie stosowanego produktu?

   Wyślij do nas wiadomość.

   Oddzwonimy w ciągu 30 minut - 1 godziny. Nasz doradca przeprowadzi z Tobą pogłębiony wywiad, aby zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować odpowiedź.  Po rozmowie do 6h otrzymasz na maila propozycje rozwiązań dobranych dokładnie do Twojego produktu, uwzględniających:

   • dobór surowca etykiet i kleju do sposobu aplikacji etykiet,
   • możliwe wprowadzenie ekologicznych etykiet,
   • analizę warunków, w jakich etykiety są naklejane na produkty jednostkowe i opakowania zbiorcze,
   • weryfikację rodzaju podłoża, na jakie etykiety są aplikowane,
   • dostosowanie średnicy rolek etykiet do drukarek, jakich używa firma.

   W przypadku niestandardowych materiałów czas wyceny może się wydłużyć.

   Abyś miał 100% pewności jakości i szybkości wdrożenia, wykonujemy partie próbne.


    }