O firmie – Beta-Point – Producent etykiet samoprzylepnych

O firmie

If you are looking for modern, interesting solutions related to the use of self-adhesive labels and a way to transparently and professionally mark your products and packaging during production, storage, and transport, make sure to take a look at our offer!

ZAUFAJ NASZEMU WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU

Firma BETA-POINT działa od 2009 roku. Fundament firmy stanowi pasja jej właścicieli oraz ich 20- letnie doświadczenie w produkcji etykiet. Nasz zespół wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych w Twoją obsługę pracowników dba o każde zamówienie od momentu jego złożenia do samego końca. Dzięki temu masz gwarancję, że zawsze otrzymasz od nas trwałe i mocne etykiety samoprzylepne oraz niezawodne drukarki etykiet.

W BETA-POINT dobierzemy dla Ciebie materiały dostosowane do specyfiki Twojej działalności! Współpracujemy z firmami z branży motoryzacyjnej, energetycznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej oraz wielu innych. Dołącz do grona naszych Klientów.

POZNAJ ROZWIĄZANIA, KTÓRE UŁATWIĄ CI PRACĘ

Sprawdź nas! Przekonaj się, że dajemy Ci:

  • pewność, że Twoja produkcja będzie odbywała się bez przestojów
  • gwarancję, że dostarczysz swoje towary na czas
  • nowoczesne i przejrzyste rozwiązania, dzięki którym oznaczysz Twoje produkty

Nasze rozwiązania oferujemy na terenie całego kraju. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i wielkimi przedsiębiorstwami, które posiadają wiele oddziałów na terenie całego kraju. Dzięki doskonałemu przepływowi informacji i wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze różnego rodzaju kontrahentów nawiązaliśmy i utrzymujemy stałe relacje handlowo-doradcze z wieloma znanymi firmami – zarówno małymi, jak i dużymi.

Zaufaj nam i zyskaj:

  • nowoczesne etykiety samoprzylepne oraz drukarki etykiet
  • terminowe dostawy zamówionego towaru
  • wysoki standard obsługi oraz doradztwa

Transform your company! Check other reasons to cooperate with us: