Produkcja etykiet – realizuj wyznaczone plany produkcyjne i redukuj koszty

Jesteśmy producentem etykiet, który przyczynia się do zapobiegania powstawaniu przestojów w Twojej firmie. Możesz liczyć na wysoką jakość produktów, spersonalizowane doradztwo oraz szybką realizację i wysyłkę zamówienia!

Problemy, w jakich pomagamy naszym Klientom

Przestoje w procesach logistycznych

Przestoje wywołane odklejającymi się etykietami powodują konieczność ponownego etykietowani, co generuje straty czasu.

Reklamacje od Klientów końcowych

Nieczytelne kody EAN i QR powodują zwrot towaru od Twoich Klientów.

Opóźnienia w dostawach do Klientów końcowych

Brak etykiet na czas lub zła jakość etykiet powodują, opóźnienia w dostawach do Klientów.

Wdrożenie odpowiedniego rozwiązania ekologicznego

Mnogość rozwiązań ekologicznych oraz brak wiedzy o możliwych rozwiązaniach opóźnia ich wdrożenie.

Nieprzewidziany, nagły wzrost zamówień

Twój kluczowy Klient składa ponadplanowe zamówienie z krótkim terminem realizacji, a ty nie masz zapasu etykiet na magazynie.

problemy z etykietami

Korzyści, jakie osiągają Klienci w ramach współpracy z nami

Optymalizacja kosztów

Dynamicznie dopasowujemy ceny, aby zagwarantować Klientom realizację ich budżetów przy zachowaniu wysokiej jakości etykiet.
Zobacz nasze rozwiązania

Gotowość na większe zapotrzebowanie

Utrzymujemy odpowiednie stoki magazynowe oraz współpracujemy w oparciu o forecasty ustalone z Klientami.
Zobacz nasze rozwiązania

Terminowe, regularne dostawy

Pracując w oparciu o zintegrowany system zarządzania jakością, nasz wskaźnik reklamacji wynosi zaledwie 0,12%. Przy stałych zamówieniach prowadzimy stocki dla Klientów, aby zapewnić ciągłość dostaw.
Zobacz nasze rozwiązania

Sprawdzone rozwiązania ekologiczne

Dbamy o niezmienność cen przy stałych współpracach jak również o obniżanie kosztów wprowadzając, nowe rozwiązania oparte o zrównoważony rozwój.

 

 

Zobacz nasze rozwiązania

Wysoka jakość produktów

Pracując w oparciu o zintegrowany system zarządzania jakością nasz wskaźnik OTIF wynosi 92%. Nasi dostawcy przechodzą 3-stopniowy system weryfikacji, aby zapewnić najwyższą jakość surowców.
Zobacz nasze rozwiązania

Doradcy rozumiejący wyzwania Klientów

Nasz zespół doradców został gruntownie przeszkolony z etykiet, taśm i klejów. Daje im to rzetelną wiedzę, aby dobrać takie etykiety, jakich potrzebuje Twój biznes. Nasi specjaliści są w stanie zaproponować alternatywne rozwiązania, dzięki którym zyskasz dodatkowe oszczędności.

Zobacz nasze rozwiązania

Nasze standardy współpracy

Surowce etykietowe

Surowce zawsze od sprawdzonych producentów

Korzystamy z surowców sprawdzonych producentów, którzy gwarantują powtarzalną, wysoką jakość. Są to m.in. UPM Raflatac, Avery Dennison. Każdy z naszych dostawców przechodzi przez 3-stopniowy proces weryfikacji na, który składają się weryfikacje składu i dostępności surowca, testy próbek i jakości wydruków, jak również testy końcowe u Klientów.

logo-raflatac
Avery Dennison
darmowe próbki etykiet

Bezpłatne próbki gwarantujące jakość i sprawne wdrożenie

Rodzajów i rozmiarów etykiet jest naprawdę bardzo dużo. Zawsze staramy się uwzględnić życzenia Klienta, jednakże należy pamiętać, że niestandardowe surowce, rozmiary rolek, wykrojniki, czy projekty nowych etykiet pochłaniają dodatkowy czas i narzucają określone ilości w zamówieniach.

Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie bezpłatnych próbek z surowców najczęściej stosowanych takich jak: papier termiczny ECO lub papier termotransferowy półpołysk z klejem akrylowym lub kauczukowym.

Alternatywnie wdrażamy z klientami PoC uwzględniając dokładną specyfikację danej etykiety.

darmowe próbki etykiet
aktualizacja cen etykiet

Dynamiczne ceny gwarantujące najlepszą ofertę

Nasz zespół zakupowców na bieżąco weryfikuje, jak kształtują się ceny surowców oraz negocjuje je, aby uzyskać najlepszą ofertę. Na tej podstawie aktualizujemy ceny dla naszych Klientów w trybie ciągłym (nawet do aktualnych ofert) tak, abyśmy mogli zaoferować najlepsze stawki etykiet bez jakichkolwiek zmian w jakości. Przygotowując oferty, kierujemy się zasadą win-win i transparentnością.

Dzięki takiemu działaniu Kierownicy ds. zakupów oraz Managerowie zarządzający rentownością zakupów w firmach naszych Klientów mają stały dostęp do najniższych cen dostępnych aktualnie na rynku.

Dostawca etykiet będący elementem procesu Klienta

Wychodzimy z założenia, że czas poświęcony na zrozumienie sposobu zaopatrywania, odnawiania stoków i cykliczność zamówień pozwala nam stać się częścią procesu produkcyjnego i logistycznego naszych Klientów a tym samym poprawić ich wydajność. 

Każdorazowo stawiamy na analizę potrzeb Klienta, rozpatrujące jego obecną sytuację i proponując rozwiązania, które poprawią efektywność w obszarze etykiet jak np. : więcej etykiet na jednej roli, lepszy klej, etykiety ekologiczne.

 

Szukasz etykiet na zamówienie lub drukarek do etykiet? Jesteśmy tutaj, aby Ci doradzić i pomóc zoptymalizować Twój proces produkcyjny w obszarze etykietowania.

Produkcja etykiet na zamówienie
Produkcja etykiet

Produkcja etykiet na zamówienie

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nasi doradcy w trakcie wizyt i rozmów z Klientami, opracowują rozwiązania dopasowane na potrzeby danego produktu i branży. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości, aby zapewnić trwałość i estetykę etykiet. Możemy dostosować kształt, rozmiar, kolorystykę, materiał, a nawet dodać efekty specjalne, takie jak złocenie czy tłoczenie. Zawsze masz pełną swobodę wyboru.

Zobacz nasze etykiety

drukarki do etykiet
Drukarki

Drukarki do etykiet – sprzedaż, serwis i wdrożenie

Wdrożenie drukarek do etykiet na linii produkcyjnej polega na wprowadzeniu specjalistycznych drukarek, które umożliwiają szybkie i efektywne tworzenie etykiet w czasie rzeczywistym w trakcie procesu produkcyjnego. Proces wdrożenia drukarek do etykiet na linii produkcyjnej obejmuje kilka kroków: analiza wymagań, wybór drukarki, instalacja i konfiguracja, integracja z linią produkcyjną, testowanie i optymalizacja.

Zobacz drukarki etykiet

drukarki do etykiet

Abyśmy mogli dokładnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby

Wybierz temat rozmowy

Szukasz nowego dostawcy lub robisz rozpoznanie cenowe rynku? Potrzebujesz uzyskać szybką wycenę?

Obsługujemy średnie i duże firmy o profilu produkcyjnym i logistycznym realizując dla nich zamówienia o minimalnym wolumenie w wysokości 100 000 sztuk etykiet. Przy nowych projektach realizujemy również próbne zamówienia dla dużych i średnich firm.

Wyślij nam specyfikację etykiet, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę cenową. Aby dochować procesu wyceny, potrzebujemy wiedzieć:

 • Jakie są rozmiary etykiet, których szukasz.
 • Jeżeli znasz, podaj rodzaj etykiet, który Cię interesuje lub opis, na co będą przyklejane etykiety. Jeżeli nie podasz rodzaju, nasz doradca oddzwoni i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
 • Podaj ilość etykiet na rolce.
 • Podaj ilości rolek.

Do 24 godzin otrzymasz konkretną propozycję z podanymi wymiarami etykiet, rodzajem materiału i kleju, ilością na rolce oraz cenami przy różnych nakładach.

Proces wyceny może zająć dłużej niż 24h w przypadku braku niezbędnych informacji, dużego poziomu skomplikowania zapytania lub dużej ilości pozycji do wyceny.


  Ta strona jest zabezpieczona reCAPTCHA od Google, zgodnie z polityką google i warunkami usługi.

  Masz problem z jakością etykiety? Etykiety odklejają się lub nadruki są niewyraźne? Nie jesteś zadowolony ze standardów obsługi obecnego dostawcy?

  Obsługujemy średnie i duże firmy o profilu produkcyjnym i logistycznym realizując dla nich zamówienia o minimalnym wolumenie w wysokości 100 000 sztuk etykiet. Przy nowych projektach realizujemy również próbne zamówienia dla dużych i średnich firm.

  Wyślij do nas wiadomość.

  Oddzwonimy w ciągu 30 minut - 1 godziny. Nasz doradca przeprowadzi z Tobą pogłębiony wywiad, aby zrozumieć przyczynę problemu i zaproponować wstępne rozwiązanie.

  Abyś miał 100% pewności jakości zaproponowanego rozwiązania, wykonamy partie próbne.


   Wprowadzasz nowy produkt na rynek lub szukasz alternatywnych rozwiązań do obecnie stosowanego produktu?

   Obsługujemy średnie i duże firmy o profilu produkcyjnym i logistycznym realizując dla nich zamówienia o minimalnym wolumenie w wysokości 100 000 sztuk etykiet. Przy nowych projektach realizujemy również próbne zamówienia dla dużych i średnich firm.

   Wyślij do nas wiadomość.

   Oddzwonimy w ciągu 30 minut - 1 godziny. Nasz doradca przeprowadzi z Tobą pogłębiony wywiad, aby zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować odpowiedź.  Po rozmowie do 6h otrzymasz na maila propozycje rozwiązań dobranych dokładnie do Twojego produktu, uwzględniających:

   • dobór surowca etykiet i kleju do sposobu aplikacji etykiet,
   • możliwe wprowadzenie ekologicznych etykiet,
   • analizę warunków, w jakich etykiety są naklejane na produkty jednostkowe i opakowania zbiorcze,
   • weryfikację rodzaju podłoża, na jakie etykiety są aplikowane,
   • dostosowanie średnicy rolek etykiet do drukarek, jakich używa firma.

   W przypadku niestandardowych materiałów czas wyceny może się wydłużyć.

   Abyś miał 100% pewności jakości i szybkości wdrożenia, wykonujemy partie próbne.


    }